Santral Seslendirme

Santral Anons Seslendirme hizmeti, firmaların santral hattını arayan müşterilerini karşılayan anons seslendirme hizmetidir. Kurumsal bir firmanın santral hattınızı arayan müşteriler profesyonel seslendiriciler tarafından oluşturulmuş kayıtlar tarafından karşılanır. 

Santral anons seslendirmeler ile firmanızın itibarı artar. 

Santral anonsları, ses bankamızdan seçeceğiniz uzman seslendirmen kadromuzdan sesler ve santral fon müzikleri ile tasarımı yapılarak sunulmaktadır. Santral Anons hizmeti alarak kurumsal kimliğinize geliştirirsiniz ve bunu profesyonel bir ekiple yaparak bir adım daha öne çıkarsınız.

Hedef kitle ile kusursuz iletişimin en önemli teknolojik gelişmesi santral seslendirme olarak nitelendirilebilir. Sosyal ve ticari iletişim için kısa sürede aranılan işleme ulaşım sağlanması açısından doğru bir yönlendirme yapılması önem arz eder. Firmamız aracılığı ile tüm marka ve kurumlar için santral seslendirme inceliklerine ait donanım ve tecrübelerimizle hizmet vermekteyiz. Karşılama anonslarının yanı sıra mesai dışı ve bekletme anonsları kullanımının fon müzikle desteklendiği profesyonel uygulamalar sunmaktayız.

Özellikle satış dünyasında kullanıldığı bilinse de kurumlar ve firmalar da günümüz koşullarında sıklıkla santral seslendirme hizmetinden yararlanmaktadır. İletişim sürecinin hızlanması yolunda atılan büyük adımlardan bir tanesidir. Teknolojik alt yapıların kolaylıkla sunuma hazırlanabilmesi sonucunda küçük büyük tüm işletme kullanımlarında cazip hale gelmiştir.

 Günümüz koşullarında en çok kullanan sektörlere bakacak olursak; turizm ve seyahat acenteleri, alışveriş merkezleri, marketler, tv platformları, hukuk büroları, bankalar, üniversiteler, resmi kurumlar, tüketici iletişim hatları gibi daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Hızlı ve etkili zaman yönetimi olanağı sunması dolayısıyla hemen her kurumun tercih ettiği yöntemlerden biri haline gelmiştir.

Santral Seslendirme Hizmeti

Müşterinin firmanızı veya kurumu araması durumunda bekleme anında karşılaştığı ilk izlenim olan santral seslendirme hizmetidir. Bu nedenle burada karşılaşılan ses ve fon müziği kişilere firma ile ilgili izlenimler sunar. Müşteri santral seslendirme hizmetleri ile muhatap olduğunda kolaylıkla işini halledebileceği bir tuşlama süreci geçirirse işletmeden veya kurumdan memnun olarak ayrılır. Aksi takdirde kurum ve işletmeler için hiç de olumlu görüş ve düşüncelere sahip olmayacaktır.

Burada işletmelerin dikkat etmesi gereken diğer bir nokta ise santral seslendirme hizmetlerinden yararlanmadan müşteri temsilcisi ile görüşme isteği durumlarında kolaylıkla müşteri temsilcisine ulaşabilmesidir. Bunun için de her bağlanan müşterinin müşteri temsilcisi ile muhatap olmasının önüne geçilmelidir. Bunu sağlamak adına alanında deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Santral seslendirme hizmet yönlendirmesi müşterilere doğru olarak sunulacak ve müşteri temsilcisine gerek kalmaksızın işlemlerini halleden müşteri telefon hattından ayrılacaktır. Profesyonel ekibimiz ve tecrübemizle doğru santral seslendirme hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede doğru yönlendirme hizmetlerine imza atmaktayız. Doğru yönlendirme de zamandan tasarruf anlamına geldiğinden santral seslendirme hizmetinin incelikleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle doğru bir firma ile iletişimde olmak ve fikir almak önemli bir noktadır.

 Santral Sesli Nasıl Seçilir?

Santral ses seçiminde tüm sektörlerde önemli olan ortak bir nokta vardır. Bu ortak nokta en hassas tercihler arasındadır. Firmamız tarafından bu hassasiyet gözetilmek suretiyle firma ve sunulan hizmete uygun bir ses seçimi için müşterilerimize destek vermekteyiz. Sesin hizmet ve ürün için uygun olması demek hedef kitlenize firmanızın hitap etmesi demektir. Bunu göz ardı etmeden hizmet veren firmamız müşteri temsilcileri ve alanında uzman profesyonel ekipler ile görüşme sağlayarak gerekli ve doğru tercihi yapabilirsiniz.

 Firma hangi sektörde hizmet veriyor. Daha çok hangi yaş grubuna hitap ediyor. Hedef kitlenin öncelikleri nelerdir. Sağlık kurumu veya eğitim sektörü içeriği var mı gibi pek çok soruya göre şekil alan santral ses seçimi kısaca çok önemlidir. Firmanın hizmet verdiği hedef kitle adına doğru tercihi yapmak ve mesajı en kısa yoldan kişilere iletmek adına doğru seçimler yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ürüne uygun ses seçimi için deneyimli profesyonel kadromuzdan destek alarak marka imajınızı doğru yere oturtabilirsiniz.

İyi Bir Santral Seslendirme Nasıl Yapılır?

Santral seslendirme aslında başlangıcından sonuna bir bütün olarak önem arz eder. Metin içeriklerinden tutun, firma santral sesine ve oradan profesyonel seslendirme ortamına kadar vazgeçilemez bir bütün olarak ele alınmalıdır. Bunun nedeni ise doğru sesi bulsanız uzun metinle sıkıcı olabilirsiniz. Kısa ve net metin bulsanız ve doğru sesi de temin etseniz profesyonel bir ortamda gerekli fon müzik ayarlamaları yapılmaz ise karşıya net ulaşım sağlayamazsınız. Tüm bunların bilincinde olan bir firma ile çalışmak önemlidir.

Saymış olduğumuz tüm aşamaları tek tek ve itina ile gözden geçiren bir firma kurumlara ayrıcalık katan bir imaj sunumu için gereklidir. Şirketinizi arayan müşterinizin karşılaştığı ses firma sesi olacaktır. Ön yargıya sebebiyet verebilecek derecede hassas bir noktadır. Alanında profesyonel ekibimizle tüm bu aşamalar gözden geçirilerek firma hassasiyetleri ön planda tutularak bir nevi marka olma hizmeti verilmektedir. Profesyonel bir ortamda uygun fon müziği ile yapılan bir kayıt ile metnin önüne geçmeden sıkıcılıktan kurtulabilirsiniz.

Santral Seslendirme Fiyatları

Seslendirme içerikleri ve karşılama anonsları yardımıyla kurumunuza farklı bir prestij kazandırabilirsiniz. Bu anlamda uzman bir firma ile çalışmanız şiddetle tavsiye edilmektedir. Kendi imkanlarınızla bir personele yaptıracağınız kayıt ile tüm müşterilerin karşılanması olasılığı da olsa bile bu kurum için yanlış seçim olacaktır. Uygun fon müziği ve ses ile kişilere iletmek istediğiniz mesajın direk iletilmesini sağlayan santral seslendirme fiyatları profesyonellik gerektiren uygulamalardır. Her kurum ve hedef kitleye ait ihtiyaç farklılıklar gösterir nitelik içermektedir.

Bu bağlamda firma ihtiyaçlarına uygun seçimler yapılmalı ve yönlendirme hizmetlerinin boyutu belirlenmelidir. Santral seslendirme hizmetinden yararlanmak istediğiniz de kurumumuzla iletişime geçerek seslendirme örnekleri ile yapılan işleri görebilirsiniz. Bu doğrultuda firmanız için gerekli olan nedir. Yönlendirme boyutları nasıl yapılmalıdır. İçerik metni nasıl olmalıdır. Kullanılacak ses tonu ne olmalıdır sorularını birlikte cevaplayarak hizmet sunumuna başlamak gerekmektedir.

Bu açılardan bakıldığında hizmet çeşitlilik göstermektedir. Fiyatlar da kelimeler ve sesler üzerinden değerlendirilmektedir. Bu nedenle fiyatlandırma hususunda net olmak imkansızdır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde firma için doğru seçimler birlikte yapıldıktan sonra bir de kayıt aşaması süreci gelişecektir. Profesyonel bir ortamda sunulacak olan kayıt aşaması da işlemlerin içerisine dahil edilmek suretiyle fiyat teklif sunumu gerçekleştirilecektir.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız ile iletişime geçmek suretiyle seslendirme hizmetleri için uygun fiyat avantajlarımızı birebir temin etmeniz daha doğru olacaktır.

Santral Anons Örnekleri Nasıl Olmalıdır?

Santral anons hizmetleri veren firmamız dahilinde şirket imaj ve sunulan hizmetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Hedef kitleyi doğru yönlendiren firmadan bıktırmayan bir süreç izlenmesi amacıyla hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda hazır metinler kullanılabildiği gibi firmamız ile birlikte çalışma yapılmak suretiyle seçimler de gerçekleştirilmektedir. Metin seçiminin önemli bir husus olduğunu unutmamalısınız. Uzun ve anlamsız kafa karıştıran bir metin müşterilerin temsilcilere yönelerek trafik oluşturmalarına neden olacaktır.

 Alanında uzman seslendirme sanatçıları ile sunulan santral seslendirmeleri klasik ve düz kalıptan uzak bir sunum sergilemektedir. Kurumların talepleri doğrultusunda içerik metinleri de dahil verilecek hizmetler daha etkili bir sunum aşaması olmaktadır. Hedef kitleye yönelik doğru metin seçiminin ardında doğru ses kullanımı yapılır. Arkasından kullanılacak fon müzik belirlenir. Bu fon müziğinin seslendirme sanatçısının sesini bastırmaması ve net bir yönlendirme olması da ince bir detaydır.

 Stüdyo aşamasında kullanılacak profesyonel hizmetler sayesinde tam donanımlı bir ortamda gerçekleşen santral anonsu ile müşterilere kolay bir hizmet sunumu sağlanabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçmek suretiyle gerekli örnek çalışmalara dilediğiniz taktirde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumların imajını etkiler nitelikte seçimler olduğunun bilincinde olan firmamız ile doğru santral anons örnekleri oluşturabilirsiniz.

SESSİST POPÜLER SESLER
 • Gamze H. - Doğtaş Kelebek Mobilya
 • Lima K. - DHL Express
 • Tuğçe R. - Alibaba
 • Gamze H. - Kahve Dünyası
 • Tuğçe R. - Renault
 • Lima K. - Yurtiçi Kargo
 • Tuğçe K. - Getir (İngilizce)
 • Lima K. - Getir (Almanca)
 • Gamze H. - Valeo
 • Tuğçe R. - Garenta
 • Tuğçe R. - Anadolu Motor
 • Lima K. - Borusan
 • Tuğçe R. - Flo
 • Tuğçe R. - Kalekim
 • Tuğçe K. - Getir (Flemenkçe)
 • Lima K. - Getir (Fransızca)