Santral Anons Seslendirme

Kurumsal firmalarda santral hattınızı arayan müşterileri profesyonel seslendirmeler karşılar, firmaların itibarı ve profesyonelliği bu sayede artar. Sessist santral anons hizmeti firmanızın santral hattını arayan müşterilerinizi karşılayacak anons seslendirme hizmetidir. Santral anonsları uzman seslendirme kadromuzdan sesler ve santral fon müzikleri ile birlikte sunulmaktadır. 

Kurumsal firmalara ait call centar’lar ile konuşmayan hemen hemen yok gibidir. Son yıllarda santral anonslarında belirli bir kurumda her zaman aynı ses ile karşılaştığınız da olmuştur. Firmayı arayan hedef kitlenin karşısına çıkan ilk ses firmalar için kurumsal bir öneme sahiptir. Firma prestijini temsil eder. Güzel bir lisan ve düzgün bir diksiyon ile müşterilerin karşılanması için santral anonslarda ses önemli bir yere sahiptir. Anons konusunda tecrübeli işinin uzmanı firmamızdan destek alarak markanızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Santral Anons Nasıl Yapılır?

Şirketler kendi imkanları ile de santral anons yapabilmektedir. Ancak şirketiniz bünyesinde bulunan personeller tarafından amatör koşullarda kaydedilmek suretiyle yüklenen sesler müşterilere güven ortamı oluşturmayacaktır. Kurumsal bir firma hedefini başından önlememek adına acemi bir imaj oluşturmamak gerekir. Bunun önüne geçmek için profesyonel seslerle anons yapılması yoluyla karşılama sesleri sayesinde hedef kitlenizin zihnine pozitif bir imaj oluşturabilirsiniz.

Doğru bir metin çalışması ile yapılacak santral anonsları kaydı profesyonel olacağından kurumunuzun da profesyonel bir imaj çizmesine katkı sağlar. İyi bir kurgu ile hazırlanan santral karşılama anonsu sayesinde arayanları hatta çok bekletmeden gerekli işlemleri de hızla yapmanıza olanak sunar. Hedef kitlenin en çok şikayet ettiği konu müşteri temsilcilerine ulaşamamak olduğu düşünülürse santral anonsları ile yönlendirmenin etkin bir çözüm olduğu görülebilir.

Santral Anons Seslendirme Metinleri Nasıl Olmalıdır?

Şirketiniz için santral anons hizmeti istiyorsanız öncelikle metinin kısa ve öz bir içerikten oluşması gerektiğini bilmeniz gerekir. Güzel bir hoş geldin karşılamasının ardından tuşlama işlemlerine geçilmesi müşteride memnuniyet hissi oluşturacaktır. Santral anonslarının en önemli özelliği arayan müşterinin hatta çok meşgul edilmemesidir. Bu gayeden uzaklaşmadan müşterileri bıktırmadan bir an önce anons sayesinde doğru kanala ulaştırmayı hedeflemelisiniz. Santral anons konusunda deneyimli firmamız personelleri ile iletişime geçerek doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Santral Anons Fiyatları

Santral anonsların fiyatlarının belirlenmesinde değişkenlik gösteren pek çok etken söz konusudur. Kuruma ait gerçekleştirilmesi istenen santral anons içeriği, sesin seçimi, seslendirmenin hangi dilde yapılacağı veya kaç dil olacağının yanı sıra kaç kelimelik bir seslendirme istendiği seçimleri bulunmaktadır. Bu seçimler doğrultusunda mesai dışı işlemler, karşılama ve bekletme anonsları da yine fiyatlar üzerinde etki eden faktörler arasındadır.

Hedef kitleye yönelik doğru sesi bulmak ve kurumsal bir içerikle karşılama yapmak adına şirket güvenilirliğini artıran unsurların gözden geçirilmesi gerekir. Alanında uzman personellerimiz sizlere hedef kitlenize ulaşma konusunda destek verecektir. Kurumunuzu müşteriyle buluşturan ilk nokta olması dolayısı ile işinin uzmanı profesyoneller ile çalışmanızda yarar vardır. Bekletme müzikleri, uzman anons seslendirme tanıtımları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 Santral Anons Ses Format ve Seviyesi

Anons yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi santral anons ses seviyesidir. Seviyenin ideal bir oranda olması net ve anlaşılır olması açısından önem taşımaktadır. Pek çok marka ve modelle çalışan firmamız aracılığı ile sesi karşı tarafa iletme konusunda iddialıyız. Ses seviyesini doğru belirleme ve tüm formatlara uygun ses seviyeleri sayesinde kuruma uygun ses kalitesini düzenliyoruz.

Herhangi bir acemi kayıt içeriğinin bulunduğu ortamdan çok daha farklı olmak üzere profesyonel bir stüdyo ortamında kayıtlar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sesler daha net çıkmakta ve iyi sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle de santral anonsları karşılama içeriği olduğundan fon müziğinin ses seviyesi ile doğru ayarlama yapılması gerekir. Anons fon müziğinden çok geri planda kalırsa anlaşılmaz bir içerik haline dönüşür. Bu da kurumlar için hoş olmayan bir imaja sebebiyet verir.

SESSİST POPÜLER SESLER
 • Gamze H. - Doğtaş Kelebek Mobilya
 • Lima K. - DHL Express
 • Tuğçe R. - Alibaba
 • Gamze H. - Kahve Dünyası
 • Tuğçe R. - Renault
 • Lima K. - Yurtiçi Kargo
 • Tuğçe K. - Getir (İngilizce)
 • Lima K. - Getir (Almanca)
 • Gamze H. - Valeo
 • Tuğçe R. - Garenta
 • Tuğçe R. - Anadolu Motor
 • Lima K. - Borusan
 • Tuğçe R. - Flo
 • Tuğçe R. - Kalekim
 • Tuğçe K. - Getir (Flemenkçe)
 • Lima K. - Getir (Fransızca)